O nas

Tomasz Kaźmierowski (ur. 1967), ukończył prawo na UAM, a także École Supérieure de Commerce. Przez dwie dekady (1991-2011) zatrudniony w międzynarodowych korporacjach, współautor powodzenia Pepsi, Citibanku i Inteligo w Polsce oraz Alfa Banku w Rosji, Holandii, a także na Ukrainie. Ostatnio wydał „Podróże z kwasem, garbnikiem i słodyczą” (wyd. Zysk i S-ka, 2016) i „Winnik. Krople z podróży” (wyd. Noart, 2017). Założyciel  i prezes zarządu Fundacji.

Krzysztof Wende (ur. 1993), sekretarz Fundacji Identitas. Zyskał doświadczenie w administracji i organizacji imprez w Ambasadzie RP w Australii oraz Ambasadzie Nowej Zelandii w Warszawie. Absolwent Canberra Institute of Technology oraz Collegium Civitas.

Jakub Jasnos (ur. 1975), absolwent Politechniki Warszawskiej, doktor nauk technicznych, autor licznych publikacji naukowych. Zaangażowany w działania zmierzające do intensyfikacji transferu wiedzy, w tym innowacji naukowych, do przemysłu. Zawodowo realizuje się także jako konsultant, świadcząc usługi dla polskich i zagranicznych firm. Doradca zarządu Fundacji.